(24) 25 43 976

O przychodni

Drodzy Państwo

Zapraszamy do Naszej Przychodni ARS MEDICA.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku.

Od początku naszej działalności dbamy i wysoką jakość realizowanych przez nas usług medycznych w oparciu o kwalifikacje i doświadczenie personelu.

Przychodnia ARS MEDICA powstała w 2000 roku. Placówka początkowo mieściła się przy ulicy Sienkiewicza 40 w Kutnie. Od 2009 roku, kiedy to przenieśliśmy się na ulicę Zamkową 6/II, usługi medyczne realizowane są z rozszerzeniem na lekarzy rodzinnych (podstawowej opieki medycznej) do dnia dzisiejszego. W roku 2016 otwarta została filia przy ulicy Teligi.

Nasza działalność istnieje w oparciu o umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Do realizacji naszej polityki jakości wykorzystujemy wdrożony system zarządzania jakością ISO, którego skuteczność doskonalona jest przez naszych pracowników.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/platne/serwer25170/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/platne/serwer25170/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer25170/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47